Gullviverallyt 30 maj - 2 juni 2019

Home Nyheter Om Gullviverallyt Inbjudan Sponsorer Resultat Tävlingsprogram Kontakta oss Om hemsidan Tips för anmälan
Bilden är inte tillgänglig
Tävlingsledare:
Avatar

Kristina Tidner

Tävlingsledare

Mobil: 070-6366888

Epost: stina@gullviverallyt.se

Seglingsledare:
Avatar

Johan Tuvstedt

Seglingsledare

Mobil: 073-3347907

Epost: johan@gullviverallyt.se

Prisansvarig:
Avatar

Christoph Vejde

Prisansvarig

Mobil: 070-6760567

Epost: christoph@gullviverallyt.se

Grundare:
Avatar

Gunnar Tidner

Grundare av Gullviverallyt

Mobil: 070-2154518

Epost: gunnar@gullviverallyt.se

IT / Webb - ansvarig:
Avatar

Kasper Tidner

IT / Webb - ansvarig

Mobil: 070-5719460

Epost: kasper@gullviverallyt.se

Inköpsansvarig:
Avatar

Magnus Larsson

Inköpsansvarig

Mobil: 076-1000433

Epost: magnus@tidner.se

Näsbyviken:
Avatar

Näsbyviken

Arrangör

Mobil: 070-8549000

Epost: kansli@nasbyviken.se

Adress: Djursholmsvägen 16

183 56 Täby

Admin:
Avatar

Admin

Administration

Gullviverallyts swish: 123 147 31 72

Epost: admin@gullviverallyt.se